• دسته‌ها
 • از سیر تا پیاز اجایل

  Agile1

  لزوم وجود نرم‌افزار مدیریت دانش در سازمان

  management-software Knowledge

  دستورالعمل دورکاری

  نرم افزار مدیریت پروژه آنلاین

  دورکاری چیست

  دورکاری چیست

  سفته در زمان استخدام

  سفته کاری
  جدیدترین نوشت ها
  +5

  با فواید کار تیمی در کسب و کار آشنا شوید

  نوشته: تحریریه زمان مورد نیاز برای مطالعه: 15 دقیقه
  خیلی از ما در سال‌های دانشجویی تجربه کار گروهی داشته‌ایم و همین آمیختگی با زندگی واقعی، باعث می‌شود فراموش کنیم فواید کار تیمی تا چه میزان در کسب‌وکار ما می‌تواند زیاد و تأثیرگذار باشد.
  با فواید کار تیمی در کسب و کار آشنا شوید
  +5

  اصول اولیه تهیه نقشه راه محصول

  نوشته: رضا تشت بلند زمان مورد نیاز برای مطالعه: 10 دقیقه
  پایان سال ۱۳۹۹ نزدیک است و این بار دیگر نقشه راه تولید محصول را می کشد - حداقل برای آن دسته از شرکت هایی که هنوز به مدل قدیمی دستور و کنترل کار میکنند. در چند هفته آینده، مدیران و سهامداران (اصلی) گرد هم می آیند و عملکرد جدیدی را تعریف می کنند که به اعتقاد آنها در سال ۱۴۰۰ خواسته های تجاری را برآورده می کند.
  basics Product roadmap
  +8

  نبود سیستم مدیریت پروژه چه هزینه‌هایی دارد

  نوشته: تحریریه زمان مورد نیاز برای مطالعه: 10 دقیقه
  همچنان در کسب‌وکارتان از روش‌های مرسوم سنتی استفاده می‌کنید و بااین‌حال احساس می‌کنید پرچم کاری شما نیمه‌افراشته است؟ فراموش نکنید که دنیای مدیران و کسب‌وکارهای نوین با چنان سرعت و قدرتی حرکت روبه‌جلو دارد که بدون تعارف باید از واژه « بی‌رحم» در مورد آن استفاده کرد. در این مسیر اگر مسلح به ابزار اصولی و مناسب برای کار و حرفه‌تان نباشید، بدون شک در نقطه‌ای از مسیر توان واقعی خود را از دست می‌دهید؛ یا از ادامه راه بازمی‌مانید یا خیلی دیر به مقصد می‌رسید.
  سیستم مدیریت پروژه
  +13

  ۱۳ مزیت بزرگ آموزش آنلاین

  نوشته: رضا تشت بلند زمان مورد نیاز برای مطالعه: 10 دقیقه
  حرکت به سمت آموزش آنلاین برای دانش آموزان، دانشجویان و یا هنرجویان رشته های هنری در طی همه گیری کرونا چشمگیر بوده است. اگر در مورد کلاسهای آنلاین در مقابل کلاسهای حضوری نگران هستید (یا امسال گزینه حضوری ندارید) درباره ۱۳ مزیت آموزش به صورت آنلاین بیشتر بخوانید! انتخاب دوره های متنوع- دیگر محدود به این نیستید که دوره مورد علاقه شما آیا در محل زندگی شما برگزار میشود یا خیر. هنر، موسیقی، زبان های خارجی، آشپزی، دانش آموز باشید یا دانشجو، دیگر اهمیت نخواهد داشت زیرا همه این دوره ها از طریق آموزش آنلاین قابل دریافت است با بهترین اساتید و در هر جای دنیا !
  advantage-online-education
  +8

  لزوم وجود نرم‌افزار مدیریت دانش در سازمان

  نوشته: رضا تشت بلند زمان مورد نیاز برای مطالعه: 5 دقیقه
  دانش یک دارایی بسیار ارزشمند برای یک سازمان است که شامل داده ها ، اطلاعات ، نظرات ، مهارت ها و تجربیات کارشناسان است. برخی از دارایی های دانش موجود در یک سازمان یا شرکت شامل اسناد ، پایگاه های داده ، گزارش ها ، پرونده ها ، رویه ها ، صورت های مالی ، سیاست ها و حتی تجربه کارمندان و مشتریان است. مدیریت دانش شامل جمع آوری ، استخراج ، به اشتراک گذاری ، ایجاد و مدیریت اطلاعات به گونه ای است که سازمان بتواند از آنها به طور مداوم و موثر استفاده کند که در نهایت می تواند منجر به تصمیم گیری بهتر و تحولات مثبت شود. پیروی از یک فرایند ساده برای مدیریت دانش در یک سازمان بسیار قابل توجه است.
  Knowledge
  +10

  راهنمای اسکرام ۲۰۲۰

  نوشته: رضا تشت بلند زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱۳ دقیقه
  راهنمای اسکرام دربرگیرنده تعریف اسکرام است .هر یک از عناصر این چارچوب هدفی ویژه را دنبال میکنند که برای ارزش کلی و نتایجی که از اسکرام انتظار می رود ،ضروری‌اند .هر تغییری در طراحیِ هسته یا ایده های اسکرام ،حذف عناصر ،یا پیروی نکردن از قوانین اسکرام ،مشکلات را پنهان و مزایای اسکرام را محدود میکند ،حتی به شکل بالقوه ای آن را بی فایده خواهد کرد. امروزه شاهد افزایش استفاده از اسکرام در دنیایی پیچیده رو به رشد هستیم .از اینکه می بینیم اسکرام فراتر از توسعه محصولات نرم افزاری ،جایی که در آن ریشه داشته است ،در بسیاری حوزه ها که اساساً درگیر کارِ پیچیده هستند نیز پذیرفته شده است
  Scrum-Guide-2020-Scrum-Guide-Reordered
  +13

  4 درس از چابک برای امروز ما

  نوشته: رضا تشت بلند زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۴ دقیقه
  چابک به عنوان یکی از بهترین و مهمترین روشهای کار مورد توجه قرار گرفته است، اما چگونه در طی همه گیری کرونا استفاده می شود؟ چگونه با بحرانی که با آن مواجه شده ایم مرتبط است؟ در واقع طرز تفکر چابک و فریم ورک های آن چیزهای زیادی برای یادگیری در مورد چگونگی انجام کار موثرتر دارند.
  COVID-umbrella
  +9

  کار از راه دور و جلسات آنلاین: امنیت و حریم خصوصی

  نوشته: رضا تشت بلند زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۳ دقیقه
  از آنجا که افراد بیشتری این روز ها در خانه مانده و به دلیل بیماری کرونا (COVID-19) در خانه کار می کنند، بیشتر آنها به دلیل ضرورت مجبور به استفاده از یک یا چند برنامه برگزاری جلسات آنلاین شده اند.به همین دلیل، بسیاری از شرکت ها مجبور شده اند که خیلی سریعا این ابزارهای جدید را در اختیار کارمندان خود قرار دهند، در حالی که امیدوارند مزایای این کار بیش از خطرات آن باشد و آنها زمان کافی برای ایمن سازی این سرویس ها و سیاست گذاری برای روش استفاده از آن و آموزش بهتری برای پرسنل خود داشته باشند.
  webinar69
  +12

  چرا باید قرارداد هم بنیان گذاران داشته باشیم؟

  نوشته: آرزو اعرابی زمان مورد نیاز برای مطالعه: 8 دقیقه
  افراد برای راه اندازی کسب و کار خود نمیتوانند به تنهایی همه کارها را خودشان انجام دهند از این رو مجبور خواهند بود از افراد متخصص کمک بگیرند و یا حتی در مواقعی که سرمایه ای ندارند از فردی برای تامین هزینه های اولیه کمک بگیرند که بهتر است در همان روزهای اولیه نسبت به ثبت شرکت اقدام نکنند. در بسیاری از موارد شاهد این هستیم که افراد و کارآفرینان بر پایه اعتماد و به صورت شفاهی تعهداتی را بر عهده میگیرند و به نسبت آن از شرکت سهم میبرند ولی این روش، روشی تضمین شده و قابل استناد نیست.
  founders (3)
  +22

  از سیر تا پیاز اجایل

  نوشته: رضا تشت بلند زمان مورد نیاز برای مطالعه: 25 دقیقه
  مدیریت پروژه چابک یک رویکرد مدرن مدیریت پروژه است که پروژه شما را به قطعات کوچکتر و قابل کنترل تقسیم می کند. شما بر روی هر یک از این قطعات در فواصل 1-2 هفته ای به نام sprint کار می کنید که به شما کمک می کند تا به راحتی بازخورد مشتری را دریافت کرده و تغییرات را در پروژه ایجاد کنید. تعدادی زیادی از شرکت ها رویکرد چابک را پذیرفته اند و امروزه این روش را به یکی از متداول ترین روش های مدیریت پروژه تبدیل کرده اند
  از سیر تا پیاز اجایل