سامانه ملی ایران نوآفرین

سامانه‏ ای جامع در حوزه نوآفرینی و امکان رشد و شکوفایی در این حوزه را از طریق تسهیل دسترسی به اطلاعات و امکانات موردنیاز ذینفعان اصلی این حوزه و یکپارچه‌سازی آنها، فراهم آورد.

سامانه ایران نوآفرین
سامانه ایران نوآفرین 3

بوم واره چیست؟

«واره» در فرهنگ ایرانی هم‌یاری اعضاء یک جامعه برای حل چالش‌ها است. یاریگری یا فرهنگ واره یعنی به‌اشتراک‌گذاری منابع در یک جامعه برای دست‌یابی به اهداف؛ چه این اهداف فردی باشد و چه جمعی. به این ترتیب طرح «بوم‌واره» بر اساس همین ادراک تعریف شده است تا در آن از منابع خود جامعه برای توسعه همان جامعه بهره گرفته شود. در این طرح هر شرکت نوآفرین می‌تواند از خدماتی به صورت رایگان یا تخفیف‌دار بهره بگیرد. خدماتی که در مسیر توسعه‌اش کلیدی است.

طرح حمایتی دایتیک از کسب‌وکارها

توسعه یک مسیر است و نه یک اتفاق. همه کسب‌کارها برای پیمودن این راه توسعه، نیازمند توشه‌ها و نیازمندهایی هستند، تخصصی و حرفه‌ای. هرچند مسیر توسعه برای هر کسب‌وکاری متفاوت است؛ اما بخشی از توشه‌های این راه مشابه است. بوم‌واره نام طرحی است که در آن تلاش شده است تا این توشه راه برای پیمودن مسیر توسعه ساده‌تر و کم‌هزینه‌تر در اختیار کسب‌وکارها قرار گیرد.

سامانه-ایران-نوآفرین-2

در صورتی که شرکت معرفی شده توسط سازمان، سرویس فعالی در دایتیک داشته باشد، امکان استفاده از این طرح برای تمدید سرویس‌های فعلی امکان‌پذیر خواهد بود.

knowledge
تخفیف برای کلاس آنلاین
businesspeople
تخفیف برای جلسات آنلاین
business
رایگان مدیریت پروژه پکیج استاندارد
business2
رایگان مدیریت دانش پکیج استاندارد
متقاضیان برای استفاده از این خدمات می‌بایست با مراجعه به سامانه ایران نوآفرین .نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند