نرم افزار مدیریت دانش

دانش یک دارایی بسیار ارزشمند برای یک سازمان است که شامل داده ها، اطلاعات، نظرات، مهارت ها و تجربیات کارشناسان است. برخی از دارایی های دانش موجود در یک سازمان یا شرکت شامل اسناد ، پایگاه های داده، گزارش ها، پرونده ها ، رویه ها ، صورت های مالی، سیاست ها و حتی تجربه کارمندان و مشتریان است. مدیریت دانش شامل جمع آوری، استخراج، به اشتراک گذاری، ایجاد و مدیریت اطلاعات به گونه ای است که سازمان بتواند از آنها به طور مداوم و موثر استفاده کند که در نهایت می تواند منجر به تصمیم گیری بهتر و تحولات مثبت شود. پیروی از یک فرایند ساده برای مدیریت دانش در یک سازمان بسیار قابل توجه است.

insta

ویژگی های نرم افزار مدیریت دانش دایتیک

نمای درختی​

نمای درختی راهی است برای نشان دادن ماهیت سلسله مراتب یک دایرکتوری به شکل گرافیکی و دسترسی سریع به اطلاعات خودتان.در این سیستم یک پارچه میتوانید اسنادتان را در تمامی سازمان مدیریت نمایید و از صحت و امنیت دستری به اسناد اطمینان خاطر داشته باشید.

 

دسترسی سریع

شما ممکن است صدها فایل در مدیریت دانش خود داشته باشید، تمامی افراد در سازمان میتوانند، در مدت کوتاه‌تر به فهرستی از فایل‌های موردعلاقه خود به‌طور سریع دسترسی داشته باشند.

 

بارگزاری فایل

برای بارگذاری از رایانه خود پرونده ها را با استفاده از روش “کشیدن و رها کردن” میتوانید در هر پوشه ای که انتخاب کرده اید بارگزاری کنید. محتوای آپلود شده را میتوان در قسمت دسترسی سریع قرار داد یا انتقال به پوشه مشخصی که پرونده های خواص خود را دارند

اشتراک گذاری

برای به اشتراک گذاشتن مستنداتان با اعضای خارج از سازمان دیگر نیازی به اپلود چند باره فایل در شبکه های اجتماعی و یا ایمیل آن به افراد را ندارید و به راحتی و با اعمال دسترسی میتوانید فایل های خودتان را در اختیار دیگران بگذارید

زباله دان

حذف پرونده ها در موارد نیاز ضرورت دارد، به دلایلی ممکن است فایلی را به اشتباه حذف کردیم. در این شرایط بازگردانی فایل از دست رفته اهمیت بیشتری خواهد داشت و انجام این کار در سرویس مدیریت دانش دایتیک براحتی امکان‌پذیر است.

 

ویژگی های تکمیلی

دایتیک به شما این امکان را می‌دهد به تاریخچه فایلتان نگاه بیاندازید. یا جزعیات کامل فایلی که آپلود شده نگاه کنید، تغییر نام دهید یا فایل را کپی و به محل دیگر انتقال دهید. و موارد مهم دیگر…

 

جزئیات فایل

در این بخش میتوانید اطلاعات کاملی از مستندات خود را مشاهده نمایید

تاریخچه

یک سند ممکن است در طول زمان توسط افرادی که به آن دسترسی دارند دستخوش تغییراتی شود. لازم است که این تغییرات به درستی قابل مشاهده و پیگیری در آینده باشند و در صورت لزوم بتوان نسخه های قبلی یک سند را مشاهده کرد

دسترسی

حفظ محرمانگی در سازمان یک اصل کلیدی است. میتوانید برای مستندات خود و برای گروه های کاری و یا افراد دسترسی های خاصی را تعیین کرد تا  از دسترسی غیر مجاز و با تغییرات نا خواسته در اطلاعات جلوگیری کنید.

قفل کردن

برای جلوگیری از تغییر یک سند توسط دیگر افرادی که به آن دستری دارند میتوانید آن را قفل نمایید تا اطمینان حاصل کنید مستندات شما حذف نمیشوند یا تغییر نخواهد کرد.

پیام شما می‌تواند شروع یک مکالمۀ سازنده باشد

031-33931208-9
info@daityc.com

ما را دنبال کنید

ابزار، مشاوره، نظارت

2020 © daityc.com توسعه یافته دایتیک